Follow Panathinaikos A.C.

Τελευταία Νέα

Επιτυχημένη αναβίωση του κλασικού σιρκουί Γλυφάδας!

Το τμήμα ποδηλασίας του Παναθηναϊκού Α.Ο. διοργάνωσε το Σάββατο 6 Μαΐου, σε συνεργασία με τον δήμο Γλυφάδας, με απόλυτη επιτυχία το «1st Glyfada's Challenge»!


Ο αγώνας τύπου criterium αποτέλεσε αναβίωση ενός από τα κλασικότερα σιρκουί δρόμου της δεκαετίας του 80' και του 90' που διεξαγόταν από τον τότε Ποδηλατικό Σύλλογο Σπάρτακο Γλυφάδας. Αν και η ημέρα και η ώρα διεξαγωγής προμήνυε όχι ένα εύκολο πρωινό για τους διοργανωτές, μιας και η μισή διαδρομή του αγώνα απαιτούσε σε ώρα αιχμής το κλείσιμο της δεξιάς λωρίδας της λεωφόρου Ποσειδώνος, από το ύψος του γκολφ ως και το παλιό δημαρχείο, όλοι εμφανίστηκαν προετοιμασμένοι και με τη βοήθεια της δημοτικής αστυνομίας, της Τροχαίας και των εθελοντών έφεραν σε πέρας το δύσκολο εγχείρημα. Μάλιστα, ο αγώνας ήταν επιτυχημένος και σε επίπεδο κοινωνικής προσφοράς, αφού συγκεντρώθηκαν τρόφιμα από τους θεατές και τους συμμετέχοντες για τα παιδιά της Κιβωτού του Κόσμου!

 

444 (1)


Νικητές του αγώνα αναδείχτηκαν ο Γιώργος Δάντος του ΠΕΣΑ Αστέρα Ζωγράφου στην κατηγορία των ανδρών και ο Παύλος Γούδας του Ο.Φ.Ν. Ιωνίας στην κατηγορία των Μάστερ. Από πλευράς Παναθηναϊκού, ο Τάσος Κουμπέτσος κατόρθωσε να ααναδειχτεί 2ος στην κατηγορία των Ν.Ανδρών πίσω από τον Δημήτρη Τερζή του Θράκα Ιππέα.


Αναλυτικά τα αποτελέσματα του αγώνα:
1st GLYFADA CHALLENGE 6/5/2017 ΕΦΗΒΟΙ -Ν. ΑΝΔΡΕΣ- ΑΝΔΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ Γ.ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ
ΔΑΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12Α 1ος 1:12:04
RICE JUSTIN ΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2Α 2ος 1:12:04
ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 85 ΕΦΗΒΟΣ 3ος 1:12:04
ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 74 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 4ος 1:12:04
MILLER MATTHEW ΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1 Α 5ος 1:12:04
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 39Α 6ος 1:12:04
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 65Ν. ΑΝΡΔΑΣ 7ος 1:12:04
ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟ ΒΟΛΟΥ 64 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 8ος 1:12:04
ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73 Ν.ΑΝΔΡΑΣ 9ος 1:12:04
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 75Ν. ΑΝΔΡΑΣ 10ος 1:12:04
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ HIR SCHUTTRANGE 51Α 11ος 1:12:04
ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 83 ΕΦΗΒΟΣ 12ος 1:12:04
ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 41Α 13ος 1:12:04
ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 69 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 14ος 1:12:04
ΚΑΛΟΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 81 ΕΦΗΒΟΣ 15ος 1:12:04
ΓΚΟΥΧΑΤΣΑΙ ΚΕΝΕΤ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 11Α 16ος 1:12:04
ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 31Α 17ος 1:12:04
ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 62 Ν. ΑΝΡΔΑΣ 18ος 1:12:04
ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 10Α 19ος 1:12:04
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 61 Ν. ΑΝΡΔΑΣ 20ος 1:12:04
ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 84 ΕΦΗΒΟΣ 21ος 1:12:04
ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΣ ΟΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 68 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 22ος 1:12:04
ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 70 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 23ος 1:12:04
ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28Α 24ος 1:12:04
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟ ΕΥΚΛΗΣ 17Α 25ος 1:12:04
ΤΖΑΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΘΗΣΕΑΣ 45Α 26ος 1:12:04
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 6Α 27ος 1:12:04
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟ ΠΟΑΤΡΩΝ 18Α 28ος 1:12:-4
ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 87 ΕΦΗΒΟΣ 29ος 1:12:04
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 66 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 30ος 1:12:04
ΝΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 36Α 31ος 1:12:17
ΚΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 20Α 32ος 1:12:17
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 71 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 34ος 1:12:17
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 32Α 35ος 1:12:17
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 46Α 36ος 1:12:17
ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 8Α 37ος 1:12:17
ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 40Α 38ος 1:12:17
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ-ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΓΣ ΔΥΝΗΣ 47Α 39ος 1:14:14
ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 4Α 40ος 1:14:14
ΚΑΡΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣ ΔΥΝΗΣ 19Α 41ος -1 ΣΤΡΟΦΗ
ΑΛΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 3Α 42ος -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 34Α 43ος -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ 82 ΕΦΗΒΟΣ 44ος - 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 86 ΕΦΗΒΟΣ 45ος - 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΝΙΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 37Α 46ος -9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 24Α 47ος -9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 50Α 48ος -9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΟΚ 9Α 49ος - 9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΑΜΝΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 16Α 50ος - 4 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 27Α 51ος -11 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 43Α 52ος -11 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 67 Ν. ΑΝΔΡΑΣ 53ος -12 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 200Α 54ος -12 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 21Α 55ος -13ΣΤΡΟΦΕΣ
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 29Α 56ος -14 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΡΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 72 Ν. ΑΝΔΡΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 5Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΣ ΔΥΝΗΣ 7Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 15Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 22Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 30Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΠΑΠΑΠΟΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 38Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 44Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 49Α ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 13Α DNS
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 14Α DNS
ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ 23Α DNS
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΤΣ ΠΥΡΓΟΥ 25Α DNS
ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 26Α DNS
ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 33Α DNS
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 35Α DNS
ΣΟΡΩΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 42Α DNS
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 48Α DNS
ΓΟΥΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 104 Β 1ος 57:36:00
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 112 Β 2ος 57:36:00
ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 92 Γ 3ος 57:36:00
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 96 Γ 4ος 57:36:00
ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 136 Α 5ος 57:49:00
ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΟ 114 Β 6ος 57:49:00
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΤΣ ΠΥΡΓΟΥ 131 Α 7ος 57:49:00
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 142 Α 8ος 57:49:00
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 117 Β 9ος 57:49:00
ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 126 Β 10ος 57:49:00
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 133 Α 11ος 57:49:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 113 Β 12ος 57:49:00
ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 138 Α 13ος 57:49:00
ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 119 Β 14ος 57:49:00
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 139 Α 15ος 57:49:00
ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 97 Γ 16ος 57:49:00
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 129 Β 17ος 57:41:00
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 109 Β 18ος 57:49:00
ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 127 Β 19ος 57:52:00
ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 100 Δ 20ος 57:52:00
ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 124 Β 21ος 57:52:00
ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 110 Β 22ος 58:49:00
ΜΑΣΣΑΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 116 Β 23ος 58:49:00
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 101 Β 24ος 59:10:00
ΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 141 Α 25ος 59:10:00
ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 128 Β 26ος 1:02:10
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 91 Γ 27ος 1:02:16
ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 135 Α 28ος 1:02:18
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 108 Β 29ος -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 93 Γ 30ος -2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 120 Β 31ος - 2 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 132 Α 32ος -4 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 105 Β 33ος - 4 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 111 Β 34ος -7 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 102 Β 35ος -7 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΤΖΕΡΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 99 Γ 36ος -8 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 98 Γ 37ος - 9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 125 Β 38ος - 9 ΣΤΡΟΦΕΣ
ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 103 Β DNS
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΤΣ ΠΥΡΓΟΥ 106 Β DNS
ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΤΣ ΠΥΡΓΟΥ 115 Β DNS
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 122 Β DNS
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 123 Β DNS
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΟ 130 Β DNS
ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 94 Γ DNS
ΜΙΜΗΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 95 Γ DNS
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 121 Β ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ 107 Β ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΟ 118 Β ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 134 Α DNS
ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΤΣ ΠΥΡΓΟΥ 137 Α DNS
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 140 Α DNS

 

444 (3)

444 (4)

444 (5)

444 (6)

444 (7)

444 (8)

444 (2)

444 (9)

444 (10)

444 (11)